• Wpisów: 1
  • Ostatni wpis: 283 dni temu, 19:30
  • Licznik odwiedzin: 159 / 284 dni
 
portalhelzey
 
www.moda-damska-2018.pl/ - Polski świat mody słynie z tego że odrzucany jest na bok za sprawą  zagranicznej mody.  Bardzo często mówi się że  polska moda w porównaniu do innych krajów zaledwie raczkuje,  ale gdyby jednak   przypatrzeć się  temu wszystkiemu  akuratniej  polscy projektanci są w stanie  pokazać  klientom  godne uwagi projekty!
Od modnych fasonów do  wysokiej jakości tkaniny. Gdzie  pojawił się przeszkoda konsumentów? Brak wystarczających  zdolności projektantów czy też ludzie są zbyt rygorystyczni w swojej selekcji?

Otóż nie! Rzecz w tym że Polski rynek rozwijał się w o wiele krótszym czasie niż rynki międzynarodowe dostając tym samym nieporównywalnie mniej czasu na wyspecjalizowanie. Konsumenci widząc że sąsiednie rynki oraz zagranicznne firmy są bardziej rozchwytywane zaufali zagranicznym projektatom odmawiając sobie zaszczytu noszenia polskich, polskiego pochodzenia odzieży. Wygląda niewiarygodnie aczkolwiek niestety takie są realia.
Okazuje się że  wymarzonego płaszcza, czy też innych ubrań  ludzie nie muszą  pozyskiwać u naszych sąsiadów a wystarczy  sprawdzić  regionalny asortyment.

Podsumowując spróbujmy  polubić to co Polskie!  Odsuńmy na bok uprzedzenia i dajmy szansę Polskim  handlowcom i innym  wykwalifikowanym osobom dbającym o nasz komfort i wygodę.

Nie możesz dodać komentarza.